banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
  Verze pro tisk

Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 18:33, 30 led 2006 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20:49, 26 led 2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Ova.City
Meli sme dlouho AVG - pořád problémy furt shánět update ochrana na houno..
Ted mame asi pul roku Norton Antivirus a pravda dela si vsechno sam takze pohodli ale i tak mame porad dost viru
Ja na svem kompu mam ZoneAlarm FW kery obsahuje svuj antivir a jsem nejspokojenejsi .... asi ho brzo doplnim NOD32kou a budu mit uplne klidne spani....

docela by me zajimali vase nazory a tipy a zkusenosti....tak sup sem sup tam....eee s tim sem !!! :)

_________________
CPU:E6750@3,6G FAN:Thermalright 120ex+NOCTUA MB:GB P35 DS4 HDD:WD 250GB SE16 SATAII RAM:2x1024 A-Data 800+@900 GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB@810/1998/1098 CASE:Thermaltake Mozart VE1000BWS DVD/RW:LG H12N PSU:Enermax Liberty 400w LCD:Nec 20WGX2
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 

PříspěvekNapsal: 19:18, 30 led 2006 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
No, zkoušel jsem jich celkem dost (AVG,Avast,Norton a už ani nevím), až jsem zkončil na NOD32 a zvedám mu palec :up1: ,protože je opravdu výborný.

...co bych možná ještě doporučil, tak je ruský antivirus "Kaspersky" ....slyšel jsem na něho taky plno chvály


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 21:40, 05 úno 2006 
Uživatelský avatar
tom_host píše:
asi ho brzo doplnim NOD32kou a budu mit uplne klidne spani....

docela by me zajimali vase nazory a tipy a zkusenosti....tak sup sem sup tam....eee s tim sem !!! :)


Nazdar, opravdu si myslis, ze NOD32 je vsemohouci :?:

ZADNY software nedokaze ochranit PC na 100% :!:
Na to, abys mohl klidne spat, bys musel svoje data poradne zasifrovat (ECC,RSA...), zformatovat harddisk Gutmannovou metodou, vytahnot PC ze site, pridelat ho k rakete s atomovou hlavici a vystrelit ho ke Slunci.

Jinak je lepsi mit vice ochrannych programu, napr. 2 antiviry, pokud nekolidujou rezidenty, 2 softy proti spywaru, popripade i 2 firewally, treba ZA + ten ve windows -neni to sice nejlepsi, ale ani nejhorsi...
Dale nepouzivat IE. Firefox, pokud se bude rozsirovat timhle tempem, bych spise take nedoporucil. A nakonec nesurfovat jako administrator a pravidelne vse aktualizovat.

Kaspersky antivirus muzu doporucit, bere to opravdu dukladne, ale take mu to trva... a take nasel jako jediny ICQ trojana. Ty nase ceske skvosty (AVG a Avast) ho nenajdou dodnes... :lol:


Nahoru
  
 

PříspěvekNapsal: 00:02, 06 úno 2006 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19:02, 23 led 2006
Příspěvky: 196
Bydliště: Ostrava
Já mám na ochranu PC :AVAST HOME, Kerio PF, Microsoft Antispyware a Ad-Ware a maximální spokojenost. Občas to ještě testnu SpyBot. :lol:


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 15:25, 06 úno 2006 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20:49, 26 led 2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Ova.City
St4rlight píše:

heh no jo ale to bych nemoh delat nic :) ... sifrovat si data opravdu nepotrebuju a jak sem psal pouzivam na svem kompu 2 antiviry .... presne je to takhle

Karneval ma svuj FW > dale to jde pres Linksys router ktery ma svuj FW > pak ke me do kompu kde to jako prvni przene ZoneAlarm jak FW tak Antivir > no a ted uz i NOD32 ..... jednou za cas Adware a opravdu spim klidne :) .. jo a FF uz je neska asi standart :lol:

urcite si nemyslim (ani sem to tak nenapsal) ze by byl vsemohouci a ani 100% ochrana to neni ... o kasperskem sem taky slysel samou chvalu pravda....

Citace:
Ty nase ceske skvosty
- temer lidova veta neco jako Ta nase vesnicka strediskova :D

_________________
CPU:E6750@3,6G FAN:Thermalright 120ex+NOCTUA MB:GB P35 DS4 HDD:WD 250GB SE16 SATAII RAM:2x1024 A-Data 800+@900 GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB@810/1998/1098 CASE:Thermaltake Mozart VE1000BWS DVD/RW:LG H12N PSU:Enermax Liberty 400w LCD:Nec 20WGX2
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 17:25, 06 úno 2006 
Uživatelský avatar
tom_host píše:
Karneval ma svuj FW > dale to jde pres Linksys router ktery ma svuj FW > pak ke me do kompu kde to jako prvni przene ZoneAlarm jak FW tak Antivir jo a FF uz je neska asi standart :lol:


No to je sice hezky, ale bez pravidelny aktualizace neucinny. :)
FF uz ma na svym konte taky par kritickych der...


Nahoru
  
 

PříspěvekNapsal: 18:00, 27 úno 2006 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20:49, 26 led 2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Ova.City
no musim uznat ze NOD32 je fak zrout viru .... po odinstalovani Norton Antiviru a nainstalovani NOD32 jich vyhodil tolik az sem se divil ... ani posledni Adware-SE nenasel to co NOD32 ...

nevahejte a konecne si zacnete chranit data :byebye2:

_________________
CPU:E6750@3,6G FAN:Thermalright 120ex+NOCTUA MB:GB P35 DS4 HDD:WD 250GB SE16 SATAII RAM:2x1024 A-Data 800+@900 GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB@810/1998/1098 CASE:Thermaltake Mozart VE1000BWS DVD/RW:LG H12N PSU:Enermax Liberty 400w LCD:Nec 20WGX2
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 

PříspěvekNapsal: 13:39, 19 dub 2006 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19:57, 28 úno 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: štětí
No ja pouzivam NOD a jsem spokojenej drive to bylo AVG ale to spis ve svych pocatcich pak jsem presel na nortona ale stim jsem nebyl nikdy spokojenej pousti neuveritelny mnozstvi viru na to jak je vsude propagovanej jako spicka po naistalovani NODu jsem se fakt divil co ze to mam v pc za sr...y. Jinak Doma mi jede net pres router a na kazdym PC mam NOD a outpost firewall + win FW a tak jednou tejdne to necham projet Adawarem a mam docela klid. Kaspersky jsem jeste nezkousel tak nevim jak na tom je jinak AVG,AVAST,NORTON naprosta nespokojenost howg...


Nahoru
 Profil  
 

PříspěvekNapsal: 23:09, 19 dub 2006 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 22:53, 19 dub 2006
Příspěvky: 4
Tak to mě se osvědčil Avast! Je dobrý že se každou chvilkou aktualizuje a rozšiře virovou databázi.. Zatim sem moc virů nenachytal a když vstoupim na zavirovanou stránku, tak hned vyletí Avast! a informuje mě o viru.. Také najde hodně reklamních softwareů který taky zas tak rád nemam... :evil:


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 17:52, 27 pro 2007 
Offline
Kukám sem častěji
Kukám sem častěji
Uživatelský avatar

Registrován: 19:16, 11 srp 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Havířov
Jakou verzi NODa 32 používáte? a jak ji mate vykucenou... ?

_________________
Windows Vista 32b, 2GB RAM, HD 2600XT, 320GB HDD, 22" LG LCD


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 18:36, 27 pro 2007 
Offline
Kukám sem častěji
Kukám sem častěji
Uživatelský avatar

Registrován: 19:46, 25 pro 2007
Příspěvky: 6
Aragor píše:
Jakou verzi NODa 32 používáte? a jak ji mate vykucenou... ?


já používám verzi 3.0.621.0 + Comodo firewall = asi ted best kombinace pro zabezpečení kompu :grin2:

_________________
Smějte se mi, že sem jinej a já se vám budu smát, že ste každej stejnej...


Nahoru
 Profil  
 

Re: Jaké máte zkušenosti? Který je dle vás NEJ???
PříspěvekNapsal: 17:57, 05 srp 2012 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 17:50, 05 srp 2012
Příspěvky: 1
NOD - už dlouho nej. 8)

_________________
Kvalitní servery a služby.


Nahoru
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist