banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
  Verze pro tisk

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15:54, 17 dub 2008 
Uživatelský avatar
Lidičky instaloval jsem po2. ted s novějším ovladačem , už v češtině. Ale i před tím i nyní mi to děla:

Digital se trhá, neběží kontinuálně. všechny programy. Nevím jestli to není náhodou tím, že to je napojené na společou anténu v paneláku.
Analog mi stále šumí, je nějaká možnost jemného doladění?. nebo jen automat?

Díky


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 22:08, 22 dub 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 17:53, 12 srp 2007
Příspěvky: 2
ross píše:
Dobrý den chtěl jsem se zeptat mám doma kabelovku a když naladim všechny programi tak všechny fungujou a jenom u nova,prima,čt1,čt2 obraz funguje ale zvuk šumi u ostatních v pohodě nevite čím to muže být děkuji za odpověd

Na dálkovém ovladači přepni normu.


Nahoru
 Profil  
 

TK karta WinFast DTV2000H
PříspěvekNapsal: 17:44, 25 dub 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 17:26, 25 dub 2008
Příspěvky: 1
Mám prosbu - kdo pomůže.
Používám tuto Tv kartu. Mám vývod na připojenou anténu. Její pomocí mám výborný příjem digitálních programů.
Mám však i zapojení do televize, která má asi 40 digitálních programů. A tyto programy mi TV karta nebere. Kdo ví, kde mám chybu? Díky


Nahoru
 Profil  
 

dotaz
PříspěvekNapsal: 23:06, 30 dub 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 20:48, 29 dub 2008
Příspěvky: 1
nainstaloval jsem nejnovejsi Instalační CD pro DTV2000H verze 6.4
a stale mi jde zvuk jen u digitalnich programu u analogovich ne a ne ,poradte jak to nastavit diky :-)


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 13:00, 03 kvě 2008 
Uživatelský avatar
Mam problem s touto kartou, se softem co byl u karty nejde vůbec naladit televize, pokud použiju alternativní programy, tak to chytí pouze ČT1 a 2, i když mam perfektní signál, protože sem asi 2 km od vysílače, přes PVR se mi TV vůbec nepodařilo naladit, místo abych po zapnutí viděl takovéto okno: http://www.kukni.cz/images/dtv2000/7.jpg, tak mě se po spuštění ukáže okno obrazu černé.

Mam WinXP Pro SP2 a aktuální ovladače od Leadteku.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 00:11, 20 kvě 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:28, 18 kvě 2008
Příspěvky: 1
Zdravím, mám problém u této tv karty s CVBS video vstupem. Zvuk je dobrý, ale obraz nic moc. Mám připojený PlayStation2, ale obraz je poměrně neostrý a zrnitý (velmi slabý detaily - např. odstíny černý, červený,...). Tv norma je správná a kabely jsou v pořádku. Video z DTV vstupu je ostrý a detailní - v nejlepším pořádku.
Myslím si, že by problém mohl být v převodu analogového na digitální video signál, ale nevím (mohlo by to být i codec packem?).
GK mám ATI Sapphire RADEON X1600 PRO [512MB]
Monitor LCD 1280 X 1024


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 10:31, 02 čer 2008 
Uživatelský avatar
Při záznamu filmu na přímé vypalování vše se nahraje,ale při přehrávání
obraz se místy zadrhává a po pěti minutách úplně vypadne zvuk.Poradí někdo
v čem je chyba,nebo jestli je to na reklamaci.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 07:48, 03 čer 2008 
Uživatelský avatar
Huron píše:
Zdravím, mám problém s tv kartou Leadtek WinFast DTV2000 H - při nahrávání programu mi nejde zvuk. Poradí mi někdo? Díky. Jinak vše ok, jsem s ní spokojen.
:byebye2:

v nastavení si vyber zdroj zvuku při nahrávání


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 00:24, 15 črc 2008 
Uživatelský avatar
ross píše:
Dobrý den chtěl jsem se zeptat mám doma kabelovku a když naladim všechny programi tak všechny fungujou a jenom u nova,prima,čt1,čt2 obraz funguje ale zvuk šumi u ostatních v pohodě nevite čím to muže být děkuji za odpověd

PROSÍM TĚ MÁM STAJNÝ PROBLÉM UŠ TI NĚKDO PORADIL???
pittbull.red@seznam.cz


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:39, 15 črc 2008 
Uživatelský avatar
Ahoj všem. Mám problém s instalací Tv karty WinFast DTV 2000H. Karta již byla v tomto Pc nainstalována. Musel jsem přeinstalovat Windows a nemohu kartu opětovně rozchodit. Stáhnul jsem instalaci ze stránky výrobce.Nevím jak ji rozchodit. Při vložení instalačního CD se objeví hláška This device is not suport. Prosím nevím co s tím. Můžete mi někdo poradit postup. Dík Libor


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 09:58, 16 črc 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Návštěvník píše:
Ahoj všem. Mám problém s instalací Tv karty WinFast DTV 2000H. Karta již byla v tomto Pc nainstalována. Musel jsem přeinstalovat Windows a nemohu kartu opětovně rozchodit. Stáhnul jsem instalaci ze stránky výrobce.Nevím jak ji rozchodit. Při vložení instalačního CD se objeví hláška This device is not suport. Prosím nevím co s tím. Můžete mi někdo poradit postup. Dík Libor


Zkuste projít tyto příspěvky:
http://forum.kukni.cz/advanced-search/?keywords=device+is&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat

Jinak ještě na toto téma je pár příspěvků v komentářích na weblogu:
http://www.kukni.cz/38-instalace-tv-karty-winfast-dtv2000-h

...ikdyž pro vyhledávání asi budete muset být zalogovaný...


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 22:52, 19 črc 2008 
Uživatelský avatar
pittbull.red@seznam .cz píše:
ross píše:
Dobrý den chtěl jsem se zeptat mám doma kabelovku a když naladim všechny programi tak všechny fungujou a jenom u nova,prima,čt1,čt2 obraz funguje ale zvuk šumi u ostatních v pohodě nevite čím to muže být děkuji za odpověd

PROSÍM TĚ MÁM STAJNÝ PROBLÉM UŠ TI NĚKDO PORADIL???
pittbull.red@seznam.cz


Problém je v pal-secam (ale nejde přepnout, poradí někdo) jak na to ??? Bizon


Nahoru
  
 

Re: Nahrávání z VHS přes S-video
PříspěvekNapsal: 17:46, 21 črc 2008 
Uživatelský avatar
antik píše:
jagdpanther píše:
Zdravím dobré lidi a proím o radu. Jako ostatní mně netrápí zvuk, ale tento problém. Chci si zdigitalizovat nějaké starší domácí video z VHS. Zvuk mi tedy jde, ale obraz je Č E R N O B Í L Ý. Nejspíš jde jen o nějaké nastavení. Prosím o radu co s tím. Děkuji :) :) :)


Co se týká černobílého obrazu, tento jev znám ještě z doby kdy jsem prodával v IT prodejně. Prodávali jsme 15m propojku s-video / scart a né vždy to lidem televize brala s barevným formátem, záleží na typu telky jak to veme. Nicméně se to týká i PC.

Ale než se pustíte do ůprav kabelu, tak doporučuji nejdříve prověřit v nastavení grafiky jestli Vám to posílá správnou normu. Můžete tam mít náhodou přednastavenou NTSC takže je nutno nejdříve nastavit B/PAL nebo G/PAL. NTSC a jako výstup nastavit výstup kompozitního videa.

Jinak, ruční řešení s pájkou je celkem jednoduché, v principu jde o propojení 15ky s 20kou v rozdělaném SCARTu, obraz by měl být pak barevný, viz:

1. http://www.camp0s.com/pc_related/svideo/how_to.php
2. http://www.camp0s.com/pc_related/svideo ... erless.php
3. http://www.camp0s.com/pc_related/svideo ... svideo.php
4. http://www.elektroworld.info/modules.ph ... er=&thold=

Pak lze ještě využít i kondenzátor (pcworld.cz):
Citace:
Propojení S-Video/Scart musí v sobě obsahovat směšovač, jinak je obraz pouze černobílý. S-Video konektor má dva signály jasovou složku se synchronizací (Y) a barevnou složku (C). Barevná složka musí být k jasové připojena přes kondenzátor o kapacitě cca 470 pF (to je ten směšovač), čímž vznikne signál kompozitního videa.. Obě země (ground) propojíte, a získáte tak uzemněné kompozitní video. Na piny č. 3 a 4 připojíte kondenzátor 470 pF, a z pinu č. 3 odebíráte signál kompozitního videa. Pokud použijete na druhé straně Cinch konektor, je signál kompozitního videa na středním kolíku a zem na obalu. U konektoru Scart je signál na pinu č. 20 a zem na č. 18. S-Video konektor nepřenáší zvuk, Scart ano. Zvuk je zde přiveden na piny č. 6 (L), č. 2 (R) a č. 4 (zem)


SCART je opravdu zapeklitý konektor, problémem u něho je to - jak je zapojený. Většinou si lidi kupují laciné kabely, které mají propojeny jen audio a kompozit video a pak se diví, že třeba S-VHS chodí blbě. Proto používejte kabely s plně obsazenými piny, které jsou většinou drahé. Tak, snad jsem vám alespoň trochu pomohl :)



Vykašlete se na složité pájení a přidávání součástek do kabelu. Pokud máte problémy s černobílým obrazem u redukce S-VIDEO+AUDIO - SCART, tak mě pomohlo velice jednoduché řešení - stačí propojit u SCART konektoru PIN20 a PIN15 (nemusel jsem ani pájet - stačilo jenom zastrčit vodič do děr vedle již připájených vodičů)


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 18:47, 12 srp 2008 
Uživatelský avatar
Dobrý den mám problém když kartu Winfast DTV2000h zapojím do slotu a zapnu počítač tak mi bliká obrazovka co s tím?


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 21:42, 14 srp 2008 
Uživatelský avatar
Nejčastěji je příčinou základní deska,alespoň má zkušenost.Vyzkoušej v jiném kompu.To je první krok.


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist