banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
  Verze pro tisk

Re:
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21:27, 21 úno 2009 
Uživatelský avatar
prdus píše:
jimenez píše:
Dobrý den.
mám měsíc starý počítač s touto TV kartou. Používám jí pouze k příjmu digit. TV. Ze začátku vše fungovalo jak mělo, ale najednou mi při vypínání přehrávače vyskočí chybová hláška. Přesně: "ActiveMovie Window: DVBTAP.exe - Chyba aplikace. Instrukce na adrese 0x7c911e58 odkazovala na adresu paměti 0x00000000. S pamětí nelze provést operaci: read. Klepnutím na tlačítko OK ukončete program." Zkoušel jsem to i přeinstalovat, ale to nepomohlo, chyba se objevuje pořád. Nevíte náhodou co s tím? Předem moc díky.


Tuto kartu nemam, ale obecne bych si dovolil doporucit rozpomenout se co se v dobe zmeny instalovalo ci updatovalo za software. Spustit msconfig a zkontrolovat co se po startu spousti a zbytecnosti vyhodit. Pripadne zkontrolovat sluzby, zdali karta nejakou nevyuziva a zkusit ji rucne vypnout a zapnout. Pokud budete zkouset opetnou instalaci, doporucil bych po odinstalaci rucni projiti registru a vymazani pripadnych pohrobku (neodstranenych vetvi souvisejicich s odstranovanym softwarem) - muze tam byt ulozeno nejake nastaveni, ktere pak zpusobuje kolize.


Já mám podobný problém,též se mi zobrazuje chybová hláška s požadavkem aplikaci zavřít. Ale od začátku,zapínám si tv na počítači,objeví se mi modrá obrazovka a po chvili hlášení:nepodařilo se spustit přímé vypalování na disk.Po té najede program,tel.programy jdou,rádio jde vše v pohodě,ale v okamžiku,kdy chci spustit vypalování na DVD disk nebo nahrávání na pevný disk,objeví se mi výše zmíněná chyba.Zkoušel jsem přeinstalovat winfast,znovu ovladače a stále stejný problém.Poradí mi někdo?


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 10:07, 07 bře 2009 
Uživatelský avatar
sybro(zavinac)seznam.cz

zdravím,potřeboval bych poradit, koupil jsem si kartu Leadtek PXDVR3200 H, při naistalování programu PVR2 vše v pořádku po vypnutí a zapnutí programu se program okamžitě zasekne a lze ukončit jen přes ctrl+alt+delete, nevíte čím by to mohlo být, stáhnul jsem si nové ovladače i verzi ale pořád to samé, katra je stará 2 dny, dík

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 18:59, 26 dub 2009 
Uživatelský avatar
Ahoj, nevíte někdo, jak se dá vypnout zvuk pořadu otevřeném v PIP/POP ?

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 19:01, 26 dub 2009 
Uživatelský avatar
st.jose(zavinac)email.cz

Koupil jsem si kartu winfast DTV1800H a nenačte mi to žádné zařízení jako vstup v s-videu ,zkoušel jsem digitální foťák,vide i video kameru zkoušel jsem i formáty videa(Pal,secam...)neměl prosím někdo podobná problém nevím jestli je to kartou nebo rukama,dík

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 20:00, 27 kvě 2009 
Uživatelský avatar
eficas(zavináč)optusnet.com.au

Enquiry

Is there anyone tha can speak English or Spanish to ask a about the problem I want to solve?

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 20:02, 27 kvě 2009 
Uživatelský avatar
Nahrávání a zvuk

Dobrý den, chci si koupit tuto kartu ale zajimalo by mně jestli když propojím tuto kartu interně se zvukovkou jestli při nahrávání bude slyšet audio jako když to propojím externě do Line-in jak tomu je u mého starého Hercula

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 20:18, 07 črc 2009 
Uživatelský avatar
caute ako tu nastavim zvuk bo som stoho doslova chuj naladim programy to mam ok a ako nahle chcem dat zvuk tak mi nejde kde je problem mam vistu jedine co mi nefunugje jezvuk takze neviem akoto spravit a reúraky 5.1 genius cize nerozumiem co stym je vdaka


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 12:56, 27 lis 2009 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 12:40, 27 lis 2009
Příspěvky: 2
ahojky, koupila jsem si tuto kartu, ale nemůžu naladit, žádný program, Z okna mám výhled na Ještěd a nic. Můžete mi někdo poradit? děkuji .


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 18:06, 27 lis 2009 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
zolinka píše:
ahojky, koupila jsem si tuto kartu, ale nemůžu naladit, žádný program, Z okna mám výhled na Ještěd a nic. Můžete mi někdo poradit? děkuji .

Digitální signál na normal TV chytáte?


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 11:40, 28 lis 2009 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 12:40, 27 lis 2009
Příspěvky: 2
Dobrý den, ano chytáme přes set top box barrandov, čt24, čtsport, primacool, nova cinema a další je to asi 11programů. Zkoušeli sme to napojit na tuto antenu co je připojena k tv a nic se nenašlo. Děkuji. M.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:20, 30 pro 2009 
Uživatelský avatar
Dobrý den,
prosím o radu.Tuto kartu mám již 2 roky a vše fungovalo. Včera se mi po poruše dálkového ovladače ztratily všechny dosus naladěné kanály a od té doby je nelze znova naladit. Zkoušela jsem i znova přeinstalovat, ale nic.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:31, 30 pro 2009 
Uživatelský avatar
salosek05(zavinac)seznam.cz

Nainstaloval jsem ovladace 6.4 a vse kolem probehlo v poradku, analog funguje i zvuk i radio ale digital ani tuk...prosim o radu...díky :-(

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

2000H ve win 7 32bit nenahrává zvuk
PříspěvekNapsal: 10:45, 06 led 2010 
Uživatelský avatar
zmeski(zavinac)email.cz

Dobrý den. Mám kartu Winfast DTV 2000H a ve finální verzi win 7 mi karta nenahrává zvuk. Vše ostatní na kartě funguje jak má. Mám ovladače z Vist, které jsou ve správci zavedeny všechny jak mají být. V nastavení chybí kontrolní linka pro nahrávání. S podobným problémem jsem se setkal už u win XP. K této kartě byla dodaná PVR1 a taky neuměla nahrávat zvuk. Po stažení PVR2 už šlo všechno dobře. Vyzkoušel jsem už všemožné ovladače, včetně neoficiálních a vždy stejný problém. Nejspíš nebude chyba v ovladačích, ale v PVR2. Nějaká rada?

Ještě se chci zeptat, jestli funguje nahrávání zvuku ve win 7 64bit?

// antik: presunuto z weblogu


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:26, 28 led 2010 
Uživatelský avatar
zdravím, koupil jsem tuto kartu z bazaru, protože jsem dosud byl spokojen s DV2000 expert,
ale tento leadtek mě sklamal. Stáhl jsem si instalačku odsud ver 6.4, instalace prošla hledce, ale
mimo jiné
mám problém s DO. Jakékoli tlačítko zmačklé na DO má za následek ukončení PVR2.

dále kanály CT1, CT2 aj nemají zvuk, nenašel jsem způsob jak nastavit jinou normu.3tysc8h

Nejde mi digital, což byl důvod pořízení této karty. Možná je to slabým signálem, ještě laboruju.

Proto moc prosím zkušenější o nakopnutí správným směrem co dělám špatně.

děkuji moc.
trew


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 17:59, 09 úno 2010 
Uživatelský avatar
vypadá to že je tady mrtvo, přesto se podělím o zkušenost.
Přeinstaloval jsem kartu verzí 6.0a a je to lepší. DO už i něco ovládá, ne vše ale alespoň to nevypne.
Přepínání norem je pod klávesou "A", což je obecně známo ale nebylo to známo mně.
Analog má na dvou kanálech vodorovný pruh, jako když něco zakmitává.
Digitál jede, člověk by řekl že není si na co stěžovat. Něco přece.
Nejde zvuk na FM. Stanice načte v pohodě, ale je absolutní ticho. Přitom TV jede normálně. Přepínání zdrojů nepomáhá, TV jede na AUX ale u FM přepínám kdeco a bez výsledku.
Vypadá to že ovladač to přepne někam jinam, ale kam to je ve hvězdách.
Jeví se že všechny potíže způsobuje sw.
Prosím proto nemá někdo originální instalačku k typu I (to je ta co má 6 konektorů) a neposkytl by ISO ?
děkuji
trew


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist