banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
  Verze pro tisk

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22:00, 11 lis 2007 
Uživatelský avatar
Zdravím.

Zakoupil jsem si TV kartu WinFast DTV 2000H. Je to asi nějaký "pod typ", protože nemá ten modrý konektor "line in".

Analog obraz připojený na UPC je v pořádku, ale nejde zvuk jako u 1000 "šťastných" majitelů této TV karty. Nad stíněným blokem TV karty je 4 pinový konektor, který nemám nikam zapojen (???).
Má být tento 4 pinový konektor někam zapojen?
Pokud ano kam? Zvukovku mám na základní desce AsusPK5-E.


Zvuk jde pouze takto:
----------------------------
Jako příslušenství se k TV kartě dodává i kabel, který se zastrčí do TV karty do konektoru "Video in". Druhý konec kabelu obsahuje 5 konektorů z nichž jeden je modrý stereofonní jack, který se zastrčí na zadní stranu PC do konektoru "Line in".
Takže na konektoru TV karty "Video in" je výstupní zvuk TV karty, který se přivede na vstup PC nebo akticních repro.
Toto zapojení má ale jeden háček! Nejde v ovládacím programu WinFast a u dálkového ovladače regulovat hlasitost. Jinak běží vše OK.


Moc díky za rady.
xpetrp


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 14:44, 18 lis 2007 
Uživatelský avatar
Ach jo, preco s tym zvukom robite stale tie iste chyby? PRoste tu 4pinovu zasuvku zapojte do zvukovky a je to! Kto tam na to zastrcku nema, tak to zapoji do zakldanej dosky budto normalne do audia, a kto to ma obsadene tak do CDin (kde ma byd zvuk od mechaniky ale ten nikto (myslim) nepouziva.
Ja mam ale iny problem, a sice s dialkovym ovladanim, dodnes cca pol roka islo vsetko v poriadku, teraz to ale zacalo haprovat. Proste telka na ovladac nereaguje, trosku pohnem kablikom a zacne to fungovat, tak si vravim, ze bude bud zalomeny kablik, alebo zly kontakt toho jacku. Co je mi ale divne, je to, ze ked nicim ani len o milimeter nepohnem, tak to trebars po polo hodine zase prestane fungovat?! Mate s tym skusenosti? ovladace mam najnovsie este skusim starsie a uvidim. Inak som s kartou velmi spokojny, skoda ze nejde teletext na digi.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:14, 19 lis 2007 
Uživatelský avatar
Taky ach jo.
Kablík bych zapojil do MB, ale jednak ho nemám a jednak mám od "výrobce" zapečetěný case. Prostě to zmastili.
Dálkáč mě funguje OK. Tvůj problém vidím spíše v tom kabelu.

Jinak díky za info.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 15:25, 21 lis 2007 
Uživatelský avatar
No tak to si koupil od spatneho vyrobce, dnes sa uz nedava zaruka na PC ako take, ale na komponenty, cize zapeceteni seriozni firmou uz dnes nehrozi. Muzes si teda dat do PC co chces a ako chces. Inak by som skusil toho vyrobcu kontaktovat, ze ten zvuk nejde, resp. normalne reklamacka.


Nahoru
  
 

POPI.R@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 01:59, 25 lis 2007 
Uživatelský avatar
Prosim o pomoc mám tv kartu winfast 1800 h vše mi jde vpořádku ,ale jak potřebuji zmačknout přepinačdo analogu tak mi cely přehravač vypne a musim ho najet znovu skrátka mi jede jenom digitálni nalazení ,nevím co stím prosim o pomoc dík.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 19:04, 26 lis 2007 
Uživatelský avatar
Ahoj,mam kartu Winfast DTV2000 H, ale mam problen na analog neco chytnu,ale na digi. vubec nic.
Koupila jsem si pokojovou antenu pro prijem DVB-T,ale porad nic,jsem z Brna takze se signalem by problem byt nemnel....
nevite nekdo prosim v cem by mohl byt problem??
predem diky za odpoved
mejte se Niky


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:45, 01 pro 2007 
Uživatelský avatar
Zdravím, mám problém s tv kartou Leadtek WinFast DTV2000 H - při nahrávání programu mi nejde zvuk. Poradí mi někdo? Díky. Jinak vše ok, jsem s ní spokojen.
:byebye2:


Nahoru
  
 

P.Bem@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 21:55, 02 pro 2007 
Uživatelský avatar
Dobrý den.
Mám tento problém: kartu jsem nainstaloval, ale nejde mi digitální část naladit. Sice hledá, ale napíše, že našlo 0 poskytovatelů. Zkoušel sjem kartu i přeinstalovat, analog chytám na kabelovku, digital na aktivní anténu MASCOM DA-6358A a zkoušel jsem to i jenom na kus drátu. Též nevím, jak přiřadit analogu předvolby. Předem velmi děkuji za radu, jsem v tomto amatér a nevím si s tím rady. Díky Pavel.


Nahoru
  
 

jindra@drsnak.seznam. cz
PříspěvekNapsal: 22:13, 07 pro 2007 
Uživatelský avatar
Dobrý den nevim jestli se ptám správně jsem začátečník komp jde v pohodě jen neumim nastavit aby se mi při začátku nahrávání spusti a po ukončení vypl přes media centr mi to prostě nejde já ani nevím jestli je to možné nějak nastavit děkuju moc Jindra :-x


Nahoru
  
 

DTV 1800 H nechodí zvuk u čekých programů
PříspěvekNapsal: 09:23, 18 pro 2007 
Uživatelský avatar
Prosím o radu. Mám TV kartu DTV 1800H a nejede mi zvuk u českých programů v režimu analog. Slovenské jdou i se zvukem. Patrně je problém s normou zvuku D/K B/D. Nevíte jak tento problém vyřešit? Zkoušel jsem poslední verzi ovladače a PWR2, ale nic. Už jsem se s tím setkal u DTV2000H. Tenkrát jsem tam nainstaloval analogovou verzi PWR a chodilo to. Nejde to řešit nějak jinak? Díky za radu


Nahoru
  
 

kefasss@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 19:57, 20 pro 2007 
Uživatelský avatar
Dobrý den, i když jsem stáhnul, vypálil a nainstaloval výše uvedený ovladač, zvuk stále nejde. V nastavení mi to jako zdroj zvuku stále nabízí jen zvukovku, nikoli winfast audio, což by tam asi mělo jít. Na odkazovaný článek o zvuku jsem se podíval, ale nic takového jsem v počítači nenašel.

Díky za pomoc.


Nahoru
  
 

Klávesa A změní normu PAL B na PAL D
PříspěvekNapsal: 12:25, 22 pro 2007 
Uživatelský avatar
Zdravím, po instalaci této karty na winxp mi nešel na analogu zvuk (zdroj anténa, instal CD 6.3A). Po nainstalovaní nejnovějších ovladačů a hlavně aplikace WinfastPVR2 od výrobce (odkaz dole) začal zvuk alespoň šumět. Při sledování šumějícího programu stačilo zmáčknout kouzelnou klávesu A na klávesnici a norma PAL B se změnila na PAL D - zvuk je najednou v pořádku.
Tuto informaci mi našel známý v manuálu. Tato informace je pro ostřílené Leadtekáře asi samozřejmostí, ale nějakému začátečníkovi to snad pomůže :-D
odkaz na ovladače od výrobce:
http://www.leadtek.com/eng/support/download.asp?license=y&downlineid=162&downline=WINFAST%20DTV2000%20H


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 13:59, 25 pro 2007 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:52, 25 pro 2007
Příspěvky: 4
zdravim, potreboval bych pomoct ohledne fungovani zvuku na Winfast DTV2000 H. Mám problém, v PVR 2 jde obraz ale nejde zvuk stejně jako u radia :(
Stahoval jsem instalacni cd ze stareho fora (verze 6.30a) a stejně mi zvuk nejde - nechápu to .
Tv tuner mám propojený se zvukovkou audio kablem přes Tad-in (má ještě Auxiliary-in = přes něho to ale nejde ), na pc mám vše nastaveno na max. (veškerou hlasitost). :?:

Mám desku MSI K8N SLI a zvukovku Sound Blaster Live! 5.1.


Pls heeeelp :( :( :(


Nahoru
 Profil  
 

Počítač nereaguje
PříspěvekNapsal: 18:32, 25 pro 2007 
Uživatelský avatar
Dobrý den,
nemůžete mi někdo prosím poradit? TV kartu jsem vložila do slotu, zavřela počítač, zapnula počítač, ale nenaběhlo mi ,,nalezen nový hardware,, a při vložení cd a kliknutí na ,,WinFast TV capture card,, mi chvíli něco nabíhalo a pak mi to napsalo ,,Not Supported! - ;;2600.xpsp._sp2_gdr.070227-2254,, a vyplo se to. :( . Už si nevím rady, anténu, kabely, vše mám zapojené, ale počítač nereaguje, jako kdyby jsem nic nezapojila. Prosím o radu.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 22:28, 25 pro 2007 
Uživatelský avatar
Dobry den

mam tiez tuto kartu par dni a nemozem ju vobec rozchodit. Vsetko som zapojil a nainstaloval podla navodu na tychto strankach, ale ked dam ladit stanice tak to vobec ziadnu nenajde. Pri ladeni radia to nejake najde aj ked by to mohlo byt lepsie ale najde. No pri tv nenajde nic. Mam kablovu televiziu, kable zapojene, prepnute na kabel a analogova tv, krajina slovensko a pri scane vobec nic nenajde. skusal som aj ine krajiny. mam najnovsi software pvr 6.3a a aj tak stale nic. poradte mi prosim kde by mohla byt zrada. dik


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist