banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další
  Verze pro tisk

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11:17, 26 pro 2007 
Uživatelský avatar
ahoj nejdou mi naladit programy ale vse je zapojeno snad dobre nevis v cem muze byt problem ??


Nahoru
  
 

freewolk@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 11:18, 26 pro 2007 
Uživatelský avatar
Mám velký problém. Mám TV kartu Winfast DTV2000 H a nemůžu najít v nejnovějším programu WinFast 2 ani žádném jiném žádný signál analogového vysílání.

Doma máme Digi TV, která je napojená na 2 TV. Od jedné TV vede rozbočovač koaxu(analogové vysílání) do PC. Karta by měla najít jeden kanál stejně jako televize, ovšem ať dělám, co dělám, karta signál nenajde.
Zkusil jsem napojit signál do videa a z toho přes skart do PC a obraz jede, zvuk taky, ale šumí. Zajímavé, že video signál chytí a tuner ne. :-x

Poradí někdo?


Nahoru
  
 

Re: freewolk@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 11:25, 26 pro 2007 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
FreeWolk píše:
Mám velký problém. Mám TV kartu Winfast DTV2000 H a nemůžu najít v nejnovějším programu WinFast 2 ani žádném jiném žádný signál analogového vysílání.

Doma máme Digi TV, která je napojená na 2 TV. Od jedné TV vede rozbočovač koaxu(analogové vysílání) do PC. Karta by měla najít jeden kanál stejně jako televize, ovšem ať dělám, co dělám, karta signál nenajde.
Zkusil jsem napojit signál do videa a z toho přes skart do PC a obraz jede, zvuk taky, ale šumí. Zajímavé, že video signál chytí a tuner ne. :-x

Poradí někdo?


Pokud se nemýlím, tak DigiTV je satelitní vysílání a jak již avizoval Nikolas -> "tato karta podporuje jen DVB-T – tedy pozemní signál. Kabelová digitální TV má jinou normu DVB-C a samozřejmě ji tunery s DVB-T neumí naladit", tak bych předpokládl, že tato karta asi neveme ani signál ze satelitního přenosu ;)

V tomto případě bych asi doporučil pro satelit toto:
Kód:
http://www.atcomp.cz/zbozi/skystar2-rev-2-6d-pci-karta-s-dalk-ovl-technisat/detail.aspx?p=z:70245

_________________
CPU: Intel i7 2600K @4,5GHz & Noctua NH-D14 RAM: 16GB ADATA DDR3 1600MHz MB: ASUS Maximus IV Extreme-Z VGA: Gigabyte GTX580 HDD: SSD OCZ 120GB Vertex 2 + WD VelociRaptor WD1500HLFS + NAS Zvuk: X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Zdroj: Fortron Everest 700W Case: Cooler master HAF 932 Enh. Monitor: 24" LCD HP LP2465.
Photo: Nikon D90 se seťákem 18-105mm VR, telátko Nikkor 70-300 VR.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 14:30, 26 pro 2007 
Uživatelský avatar
Marnie píše:
zdravim, potreboval bych pomoct ohledne fungovani zvuku na Winfast DTV2000 H. Mám problém, v PVR 2 jde obraz ale nejde zvuk stejně jako u radia :(
Stahoval jsem instalacni cd ze stareho fora (verze 6.30a) a stejně mi zvuk nejde - nechápu to .
Tv tuner mám propojený se zvukovkou audio kablem přes Tad-in (má ještě Auxiliary-in = přes něho to ale nejde ), na pc mám vše nastaveno na max. (veškerou hlasitost). :?:
Mám desku MSI K8N SLI a zvukovku Sound Blaster Live! 5.1.
Pls heeeelp


Zdravím, určitě bych nedůvěřoval ovladačům a aplikaci PVR2 z instalačního CD (i když je to ver. 6.3A). I mě nakonec pomohly nejčerstvější ovladače a sw z webu výrobce.
Pokud jste to ještě nezkoušel, zkusil bych instalaci nových ovladačů na čistě nainstalovaném systému. Možná bych i zkusil odinstalovat a vyjmout SB live a testnul bych to na integrované zvukovce. Třeba by byl nějaký pokrok k lepšímu. Nic horšího neporadím :cry:


Nahoru
  
 

Re: Počítač nereaguje
PříspěvekNapsal: 14:36, 26 pro 2007 
Uživatelský avatar
m.ishick.a píše:
Dobrý den,
nemůžete mi někdo prosím poradit? TV kartu jsem vložila do slotu, zavřela počítač, zapnula počítač, ale nenaběhlo mi ,,nalezen nový hardware,, a při vložení cd a kliknutí na ,,WinFast TV capture card,, mi chvíli něco nabíhalo a pak mi to napsalo ,,Not Supported! - ;;2600.xpsp._sp2_gdr.070227-2254,, a vyplo se to. :( . Už si nevím rady, anténu, kabely, vše mám zapojené, ale počítač nereaguje, jako kdyby jsem nic nezapojila. Prosím o radu.


Zdravím, zkoušela jste kartu dát do jiného PCI slotu? Neobjevilo se třeba něco nového s otazníkem ve správci hardwaru? Máte PCI slot verze 2.3, jak již bylo v diskuzi probíráno? Jedna z možností je i vadná karta.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 15:24, 27 pro 2007 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:52, 25 pro 2007
Příspěvky: 4
noumes píše:
Marnie píše:
zdravim, potreboval bych pomoct ohledne fungovani zvuku na Winfast DTV2000 H. Mám problém, v PVR 2 jde obraz ale nejde zvuk stejně jako u radia :(
Stahoval jsem instalacni cd ze stareho fora (verze 6.30a) a stejně mi zvuk nejde - nechápu to .
Tv tuner mám propojený se zvukovkou audio kablem přes Tad-in (má ještě Auxiliary-in = přes něho to ale nejde ), na pc mám vše nastaveno na max. (veškerou hlasitost). :?:
Mám desku MSI K8N SLI a zvukovku Sound Blaster Live! 5.1.
Pls heeeelp


Zdravím, určitě bych nedůvěřoval ovladačům a aplikaci PVR2 z instalačního CD (i když je to ver. 6.3A). I mě nakonec pomohly nejčerstvější ovladače a sw z webu výrobce.
Pokud jste to ještě nezkoušel, zkusil bych instalaci nových ovladačů na čistě nainstalovaném systému. Možná bych i zkusil odinstalovat a vyjmout SB live a testnul bych to na integrované zvukovce. Třeba by byl nějaký pokrok k lepšímu. Nic horšího neporadím :cry:


Diky za radu, jenze ne tomhle kompu mi uz jednou tahle karta fungovala se zvukem normalne, mel jsem to u prodejce dany jako reklamaci, vratili mi to z5 ze to neni poskozene a nebidli ze kdyz jim privezu komp takze mi to zkusi zprovoznit, trvalo to 10 minut, nechápu jak to udělali, nebyl jsem u toho a když jsem se pak ptali tak mi neodpověděli, mám to přes celé město tak se mi tam nehce znova a znova z kompem.
Btw s zkousel jsem prilozene cd s ovladaci, ovladace opdtud z fora, ovladace z webu vyrobce....a vse stejne nefunguje, proste to nechapu
:( ....nechapu to ikdyz nejsem jediny s timto problemem proc mi to nejde


Nahoru
 Profil  
 

RFazekas@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 20:31, 03 led 2008 
Uživatelský avatar
Ahoj lidičky,mam problem u teto karty že kdykoli připojim koaxiál(zatím mám jen analog) tak mi začne nepřijemně blikat monitor(LCD SAMSUNG 2032BW )Nim čim to je ale je to hnus...nevíte někdo co s tím?Děkuju moc. :-)


Nahoru
  
 

Re: RFazekas@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 21:29, 03 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:52, 25 pro 2007
Příspěvky: 4
Fazekaš Robert píše:
Ahoj lidičky,mam problem u teto karty že kdykoli připojim koaxiál(zatím mám jen analog) tak mi začne nepřijemně blikat monitor(LCD SAMSUNG 2032BW )Nim čim to je ale je to hnus...nevíte někdo co s tím?Děkuju moc. :-)


Jo tenhle problem mam taky, mam teda LCD monitor Benq FP73GS, ale pokud chces dosahnout toho aby to alespon neblikalo tolik, tak si zvys obnovovaci frekvenci LCDčka, např. při 75Hz to bliká o dost méně než při 60 Hz. :D


Nahoru
 Profil  
 

karafiat123@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 21:43, 03 led 2008 
Uživatelský avatar
Ahoj,mám problém se zvukem.mám integrovanou zvukovou kartu a nevím kam mám zapojit audio kabel.mohl by si mi poradit co s tím.diky


Nahoru
  
 

Re: RFazekas@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 22:29, 03 led 2008 
Uživatelský avatar
Marnie píše:
Fazekaš Robert píše:
Ahoj lidičky,mam problem u teto karty že kdykoli připojim koaxiál(zatím mám jen analog) tak mi začne nepřijemně blikat monitor(LCD SAMSUNG 2032BW )Nim čim to je ale je to hnus...nevíte někdo co s tím?Děkuju moc. :-)


Jo tenhle problem mam taky, mam teda LCD monitor Benq FP73GS, ale pokud chces dosahnout toho aby to alespon neblikalo tolik, tak si zvys obnovovaci frekvenci LCDčka, např. při 75Hz to bliká o dost méně než při 60 Hz. :D


Jo jenže mam problem ten muj LCD je 20" a nemuzu na nem nastavit jinou frekvenci než 60 nebo 59 Hz.rozlišeni použivam přirozené pro to LCD 1680*1050


Nahoru
  
 

Re: RFazekas@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 09:05, 04 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:52, 25 pro 2007
Příspěvky: 4
Bo-Fa píše:
Marnie píše:
Fazekaš Robert píše:
Ahoj lidičky,mam problem u teto karty že kdykoli připojim koaxiál(zatím mám jen analog) tak mi začne nepřijemně blikat monitor(LCD SAMSUNG 2032BW )Nim čim to je ale je to hnus...nevíte někdo co s tím?Děkuju moc. :-)


Jo tenhle problem mam taky, mam teda LCD monitor Benq FP73GS, ale pokud chces dosahnout toho aby to alespon neblikalo tolik, tak si zvys obnovovaci frekvenci LCDčka, např. při 75Hz to bliká o dost méně než při 60 Hz. :D


Jo jenže mam problem ten muj LCD je 20" a nemuzu na nem nastavit jinou frekvenci než 60 nebo 59 Hz.rozlišeni použivam přirozené pro to LCD 1680*1050


S tema windowsovejma mi to takky neslo, skus si nainstalovat originalni ovladace na grafiku ;)
případně na ten lcd monitor, ale na grafiku by to melo stacit ;)


Nahoru
 Profil  
 

milos.jbc@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 20:41, 04 led 2008 
Uživatelský avatar
Rozhlasové stanice FM jdou naladit ,nahrávání funguje,soubor s nahrávkou uložím ale po spuštění nahrávky vše běží ale bez zvuku.
Zvuk mám nastavený na maximálku.


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 23:15, 04 led 2008 
Uživatelský avatar
ti ovladace so nejake divne nejdou instalovat ovladace Instalační CD pro DTV2000H verze 6.3a

poradte


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 23:30, 04 led 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Jak nejdou? to jste tady toho moc nenapsal :D

Popište pproblém přesněji i nějaký screen by se hodil ;)

_________________
CPU: Intel i7 2600K @4,5GHz & Noctua NH-D14 RAM: 16GB ADATA DDR3 1600MHz MB: ASUS Maximus IV Extreme-Z VGA: Gigabyte GTX580 HDD: SSD OCZ 120GB Vertex 2 + WD VelociRaptor WD1500HLFS + NAS Zvuk: X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Zdroj: Fortron Everest 700W Case: Cooler master HAF 932 Enh. Monitor: 24" LCD HP LP2465.
Photo: Nikon D90 se seťákem 18-105mm VR, telátko Nikkor 70-300 VR.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 03:15, 05 led 2008 
Uživatelský avatar
Lidičky poraďte prosím, nefungluje mi teletext, mačkám ovladač i F7 a nic se neděje, prostě vubec nic...
mám novou DTV2000H,sedím u ní druhý den a nic zkoušel jsem starší i nejnovější ovladače,framework3 a vše zatím marně díky za každej helpík na mdd@mybox.cz


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist