banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
  Verze pro tisk

Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 17:28, 31 srp 2008 
Offline
VIP

Registrován: 02:06, 27 srp 2008
Příspěvky: 15
Mám skládaný PC. Po roce a nějakém měsíci jsem se rozhodl zbavit se balastu a nechal jsem si u firmy, která mně PC skládala, s formátovat disk a navýšit RAM s tím, že jsem měl problém i s TV kartou na kterou nešlo naladit digital. Dostal jsem výměnou kartu / níže uvedenou / a opět jsem na prog. WinFast PVR2 bez problému naladil analog. kanály kabelovky ke vší spokojenosti, ale to můj problém neřeší. Kabelovka draží a chci ji zrušit, přešel jsem na satelit, ale jako zálohu bych chtěl mít zajištěn digitální příjem TV na PC. Jako u předchozí TV karty však ani u této, při vyzkoušení řady pokojových antén, se mně nepodařilo dohledat žádný kanál, ani ve špatné kvalitě. Zkoušel jsem různé předvolby, ale nic. V prodejně kam jsem zašel moc neslibují i když jsou ochotni TV kartu odzkoušet. Kamarádi věci znalí prohlašují, že problém bude ve Vistach. Zkoušel jsem příjem digitalního vysíláni notebooku a signál zde je. Nejsem odborník, ale může někdo poradit těm co mi budou pomáhat při zprovoznění příjmu, nač se mají zaměřit ? :xx2: Dík za radu :byebye2:
_____________________________________________________________________________
Specifikace: Windows Vista Home Premium (64bit) v.6.0.6001+S.p.1.0
CPU Intel(R) Core(TM)2 CPU Duo 6600 @ 2,40GHz, Z.deska - P5WDH Deluxe ASUSTek,
RAM 4 MB, Zvuk.k. - High Definition Audio, G.karta – NVIDIA GeForce 8800 GTX,
Monitor: 24" LCD HP LP2465, TV kart WinFast PxDVR3200 H, prog.WinFast PVR2 v.2.0.3.7, ovl. 6.0.1012.27


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
PříspěvekNapsal: 13:53, 05 zář 2008 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19:02, 23 led 2006
Příspěvky: 196
Bydliště: Ostrava
No ja jsem nedávno řešil se známým (už nevím přesně co měl za problém) taky Tv kartu pod Vistama.
A vím, že pomohlo zkusit spustit program určený pro daný typ karty v režimu kompatibility Windows XP. Dělá se to tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na spustitelný soubor daného programu (přípona exe), vyberete vlastnosti a tam to někde v záložkách bude.
Držím palce.

_________________
HP Compaq nx7400


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
PříspěvekNapsal: 18:16, 08 zář 2008 
Offline
VIP

Registrován: 02:06, 27 srp 2008
Příspěvky: 15
"Dobrá rada nad zlato", ale v tomto případě neúčinná. Vyzkoušel jsem, ale nic nepomohlo. Při ladění digitálního signálu nebyly nalezeny žádné stanice. Přesto díky za zájem. :byebye2:


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
PříspěvekNapsal: 18:37, 08 zář 2008 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19:02, 23 led 2006
Příspěvky: 196
Bydliště: Ostrava
Tak to je mi líto. Zkus se ještě kouknout třeba na forum pctuning nebo svethardware.

_________________
HP Compaq nx7400


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
PříspěvekNapsal: 23:25, 08 zář 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Olda54 píše:
Zkoušel jsem příjem digitalního vysíláni notebooku a signál zde je...

Na tom notebooku jste to zkoušel přes nějaké USB digi TV?

Co se týká Visty, na té jede tato karta výborně, hledání stanic vždy nechávám na volbě "pomalý (vysoká citlivost)" a nalezne všechny dostupné programy - v operačním systému bych asi problém neviděl, zvlášť když byl předtím reinstalovaný.

Přemýšlím, co by jste mohl mít špatně nastavené, ale popravdě mě nic moc nenapadá. Tohle je opět klasická situace: "musel bych u toho být osobně" :?

_________________
CPU: Intel i7 2600K @4,5GHz & Noctua NH-D14 RAM: 16GB ADATA DDR3 1600MHz MB: ASUS Maximus IV Extreme-Z VGA: Gigabyte GTX580 HDD: SSD OCZ 120GB Vertex 2 + WD VelociRaptor WD1500HLFS + NAS Zvuk: X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Zdroj: Fortron Everest 700W Case: Cooler master HAF 932 Enh. Monitor: 24" LCD HP LP2465.
Photo: Nikon D90 se seťákem 18-105mm VR, telátko Nikkor 70-300 VR.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast PxDVR3200 H - co s tím ?
PříspěvekNapsal: 19:19, 16 zář 2008 
Offline
VIP

Registrován: 02:06, 27 srp 2008
Příspěvky: 15
Na tom notebooku jste to zkoušel přes nějaké USB digi TV?


Na notebooku mám XP Home a na příjem digitálního vysílání jsem použil STRONG SRT 100 USB viz.např.
http://www.eudigital.cz/index.php?main_ ... ucts_id=13
a doporučenou anténu DVB-T Anténa pokojová DA-1000 např.viz
http://www.eshop.sapro.cz/product_info. ... ts_id=1220 i když signál byl tak na 50% tak byl, ale na stolním PC nic.

Od posledního příspěvku jsem vyzkoušel několik antén na příjem digitálního vysílání,dokonce jsem TV kartu přehodil na PC kolegy, který má Vistu 32bit a také má ověřený signál a také ani ťuk. Tak PC skončilo v prodejně kde mně kartu instalovali a tak čekám zda problém vyřeší.


Nahoru
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist