banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
  Verze pro tisk

Už vám někdo odřel / naboural auto?
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15:00, 31 kvě 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Zdarec lidičky...

Včera jsem měl supr den, když jsem přijel z Ostravy domů, tak jsem se nestačil divit.
Koukal jsem nevěřícně na zadní část mé Vectry a díky tomu, že jak jsem stál na parkovišti u náměstí T.G. Masaryka (asi nejdražší parkoviště, ale mají aspoň volná místa), tak nějaký mamlas mi při výjezdu odřel auto.

Chápu, že se něco takového může stát, ale že dotyčný ani nenapíše papírek s omluvou apod... No, lidský hyenismus nezná mezí...

Proto vzkazuju parchantovi / mrše, co to udělali, že pokud zjistím, že je to natočeno na kameře, tak si tě najdu a kvůli tobě si koupím pořádnou pálku a stavím se :grrrr:

A nakonec co vy? Taky máte podobné zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 12:23, 03 čer 2008 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20:49, 26 led 2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Ova.City
nedavno v centru nas firemni transporter utrpel tak samo ... zadne dvere promacknute .... este to to hovado vylestilo at to neni tak videt !!!! mame ho 3mesice :/

_________________
CPU:E6750@3,6G FAN:Thermalright 120ex+NOCTUA MB:GB P35 DS4 HDD:WD 250GB SE16 SATAII RAM:2x1024 A-Data 800+@900 GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB@810/1998/1098 CASE:Thermaltake Mozart VE1000BWS DVD/RW:LG H12N PSU:Enermax Liberty 400w LCD:Nec 20WGX2
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 19:46, 03 čer 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
no jo... firemni transporter = pořád je to firemní auto = případné opravy se dají do nákladů, ale co chudák člověk, který má osobní auto doma... tak akorat to pak může zaplatit ze svého :(

...ale žádný škrkanec na autě nenadchne :/


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 11:28, 04 čer 2008 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20:49, 26 led 2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Ova.City
tak me vykradli š105 kdysi :) takze oprava byla pulhodnota auta :)))

ted mam tohle tak doufam ze se mu nic nestane
Obrázek

_________________
CPU:E6750@3,6G FAN:Thermalright 120ex+NOCTUA MB:GB P35 DS4 HDD:WD 250GB SE16 SATAII RAM:2x1024 A-Data 800+@900 GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB@810/1998/1098 CASE:Thermaltake Mozart VE1000BWS DVD/RW:LG H12N PSU:Enermax Liberty 400w LCD:Nec 20WGX2
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 12:55, 30 črc 2008 
Uživatelský avatar
Tak si s rodinkou vyjedu do Prahy, na pouť, děcka nadšený, manželka v pohodě... a večer přijdeme k autu a...

už je v bazaru, na šrot. Opilec do něj najel v plné rychlosti. Sedět uvnitř tak jsme kaput. Takto je kaput auto.

http://www.cars24.cz/vozidla-a-motocykl ... 80274.html


Nahoru
  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 13:00, 30 črc 2008 
Uživatelský avatar
mates píše:
Tak si s rodinkou vyjedu do Prahy, na pouť, děcka nadšený, manželka v pohodě... a večer přijdeme k autu a...

už je v bazaru, na šrot. Opilec do něj najel v plné rychlosti. Sedět uvnitř tak jsme kaput. Takto je kaput auto.

http://www.cars24.cz/vozidla-a-motocykl ... 80274.html


no nechci rýpat ale tohle vypadá spíš že s tím autem někdo jel a narazil - viz fotky, vystřelený airbagy. A ne že opilec najel. Zaparkovanýmu zamčenýmu autu přece vaky nevystřelí ne? Nevím, vaky nemám.


Nahoru
  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 20:26, 30 črc 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Já myslím, že vystřelí v době nárazu. Čidla to zprovozní tak či tak - díky baterce jsou online pořád, ne?

Každopádně jsem v Ostravě viděl hůř sešrotované auto a také bylo chudák převalcováno opilcem ve večerních hodinách. Akorát nemám foto :/

_________________
CPU: Intel i7 2600K @4,5GHz & Noctua NH-D14 RAM: 16GB ADATA DDR3 1600MHz MB: ASUS Maximus IV Extreme-Z VGA: Gigabyte GTX580 HDD: SSD OCZ 120GB Vertex 2 + WD VelociRaptor WD1500HLFS + NAS Zvuk: X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Zdroj: Fortron Everest 700W Case: Cooler master HAF 932 Enh. Monitor: 24" LCD HP LP2465.
Photo: Nikon D90 se seťákem 18-105mm VR, telátko Nikkor 70-300 VR.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 16:10, 03 bře 2009 
Offline
Kukám sem častěji
Kukám sem častěji

Registrován: 20:18, 27 úno 2009
Příspěvky: 7
Nám nedavno ukradli rádio z auta :[

A kdysi davno nas i nabourali, ale uz davno - na stary stodvacitce :lol:


Nahoru
 Profil  
 

Re: Už vám někdo odřel / naboural auto?
PříspěvekNapsal: 12:39, 08 bře 2009 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
NERVY MOJE!

Ted uz slusnost stranou, nemam rad duchodce a zenske za volantem :evil:

Jak ja je vidim, jak z 99% tohoto osazenstva za volantem vyjizdeji z parkoviste supermarketu nebo pri rizeni, tak bych vzdycky nejradeji brecel. Ted vysvetlim, co tim myslim... vcera jsem nakupoval u Kauflandu v Českém Těšíně a mel jsem pak velkou radost, kdyz jsem uvidel, ze nekdo mi sedrel zadni levy bok. Co myslite, kdopak asi ridil to druhe auto? :)

Nechci to hazet jen na zenskou populaci ridicek nebo duchodců, ale bohuzel je to tak, i dle mych pracktickych zkusenosti vim, ze je to zenskym fuk, jestli do neceho bouchnou...

Tak jako nedavno u Boršičanky v Havířově. Stojim si tak na parkovisti a cekam az bude pizza a dojela starsi pipina v pidi aute a pri vystupovani mi 3 prastila do auta, ale rány to byly poradné, az jsem si myslel, ze to dela schvalne. Evidentne ji to bylo fuk, ikdyz jsem vystoupil a zdrbal ji, jestli to mysli vazne, tak jen pokrcila rameny a "hmm, pardon...". Asi ji rodice v mladi malo cepovali :)

Prosim, nezne pohlavi a "starsi mamlasy" sveta, davejte vetsi pozor pri rizeni, nic vam to neudela ;)


Nahoru
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist