banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Verze pro tisk

Re: Foto weby
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 14:41, 09 lis 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
www.petrmzicek.com

Autor: Petr Mžíček

O autorovi:
Citace:
Jmenuji se Petr Mžíček, narodil jsem se v roce 1981. V současné době pracuji v IT distribuci a přestože času není na zbyt, digitální fotografie se stala mým velkým koníčkem.

Začínal jsem před několika lety s kompaktem Canon A75, s digitální zrcadlovkou fotím něco málo přes půl roku. Nemám zatím žádný vyhraněný styl a mé fotografie se nedají nazvat jinak než experimenty, přesto si myslím, že ty které zde předkládám nejsou úplně špatné. Mám to štěstí, že mám ve své blízkosti svého "guru", člověka který dělá úžasná makra a který mi neváhá mé fotografické začátky kritizovat stylem, že mám chuť se vším seknout. Tato kritika mě však pohání dál a jednou budu tak dobrý jako on :-)


Přílohy:
petr_mzicek.jpg
petr_mzicek.jpg [ 90.54 KiB | Zobrazeno 34595 krát ]
Nahoru
 Profil  
 

Re: Foto weby
PříspěvekNapsal: 22:53, 25 úno 2009 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
www.rbphoto.wbs.cz

Autor: ?

O autorovi:
Citace:
Fotím už od osmi let, kdy jsem poprvé vzal do ruky to, čemu se dodnes říká fotoaparát.Tenkrát to byla Smena potom Ljubitěl a nakonec Zenit, který mám dodnes a těším se na dobu, kdy ho zase provětrám. Později po delší fotografické pauze nastala pro mě tak jako pro mnohé z nás digitální doba, které jsem propadl i já.

Začal jsem s fotoaparátem Olympus 2100 UZ, který jsem proháněl mnohem více než pozdější Nikon D-70 a následně Nikon D 200 kterým fotím dodnes.Olympus mi dal dobrý základ k poznání, co obnáší digitální fotografie oproti klasice prožité nad miskou s vývojkou, ustalovačem, zvětšovákem a to vše osvícené červenou žárovkou.

Nejraději fotografuji objekty ze zvířecí říše, ale to mnozí, kdož mě znáte víte a pokud ne, tak Vás všechny srdečně zvu na malou prohlídku moji nejen zvířecí fotogalerie.

Někdy své fotografie prezentuji na internetových fotografických galeriích a formou výstav.Některá svá vydařená dílka i s úspěchem prodávám přes systém fotobanka.cz . Především fotografie na obaly knížek,CD,plakáty,internetovou prezentaci a do dětských publikací.


Přílohy:
rbphoto_wbs_cz.jpg
rbphoto_wbs_cz.jpg [ 290.66 KiB | Zobrazeno 34572 krát ]
Nahoru
 Profil  
 

Re: Foto weby
PříspěvekNapsal: 10:49, 21 pro 2009 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
www.juzaphoto.com

Autor: Juza...

O autorovi:
Citace:
http://www.juzaphoto.com/eng/biography.htm


Přílohy:
www_juzaphoto_com.jpg
www_juzaphoto_com.jpg [ 344.08 KiB | Zobrazeno 34551 krát ]
Nahoru
 Profil  
 

Re: Foto weby
PříspěvekNapsal: 12:51, 05 led 2012 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 15:57, 02 lis 2011
Příspěvky: 2
http://cosmoboy.cz/petr/

Je to mladý autor, fotek tam sice moc nemá, za to mi přijdou některé dost zajímavé, hlavně ty portréty


______________________________________
Stroje na zmrzlinu - pro laskomily 8)


Nahoru
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist