banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
  Verze pro tisk

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11:55, 30 srp 2007 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk
Uživatelský avatar

Registrován: 23:10, 29 srp 2007
Příspěvky: 1
Prosim Vas nevite někdo co udělat s touto tv kartou Leadtek WinFast DTV2000 H, když se mi nedaři naladit analogova TV přitom z antény de perfektní signál odzkoušeny na normalni Tv. Mam skoro přimou viditelnost na vysilač Kojal.Takže fakt nevim.Zobrazi se jenom obraz ze kteryho zjistim maximálně jestli se jedná o Čt 1 nebo NOVU. :?


Nahoru
 Profil  
 

Ladění programů na UPC
PříspěvekNapsal: 10:47, 14 zář 2007 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:15, 11 zář 2007
Příspěvky: 1
Mám dotaz k programu Winfast PVR2, všechny programy na UPC se mi naladí, ale špatně, je pruh přes obraz a některé vypadávají. Stačilo by změnit naladěnou frekvenci, ale to se mi nedaří. Používám kartu Leadtek Winfast DTV2000 H. Nevíte prosím jestli to vůbec tento program umožnuje?


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 19:41, 13 říj 2007 
Uživatelský avatar
schanim ovladace na tv kartu winfastDVT2000H starsi

dej te vedet

crackprog@seznam.cz


Nahoru
  
 

Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 22:00, 13 říj 2007 
Uživatelský avatar
Dobrý den,pomůže mi někdo nemůžu rozchodit digitální příjem,analog funguje v pohodě ale když chci naladit digitální příjem,tak mi to nic nenalezne.Předem děkuji za pomoc,nevím si stím rady už jsem zkoušel všechno možný. ICQ237-386-865 E-mail:k.lindner@seznam.cz moc prosim


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:58, 15 říj 2007 
Uživatelský avatar
mam tv kartu winfastDTV2000H a diž dam hledat digitalni kanali tak to nenajde nic poradtemi prosim jsem porat pritomen na ICQ237386865 dej temi vedet dik


Nahoru
  
 

Re:
PříspěvekNapsal: 22:09, 15 říj 2007 
Uživatelský avatar
mam tv kartu winfastDTV2000H a kdiž dam naladit digitalni tak nic nenaladi poradtemi

sem porat pritomen na icq:237386865


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 15:08, 18 říj 2007 
Uživatelský avatar
Mam tv kartu winfastDTV2000H normalne funguje ale diž si v konfiguraci zadat frekvenci 770MHZ TAK TO SPADNE A NEVIM SI STIM RADY MUŽE TE MI PORADIT JAKI OVLADACE MAM POUŽIT.

A SKOUSEL SEM VERZI OVLADAACU KTERY MAM NA CD A LE TI SOU MI TAKY KNICEMU PROTOZE NEUMEJ NALADIT DIGITALNI VISILANY VERZE 6.0a

moc prozim zaradu.

muj ICQ: je 237386865


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 15:54, 24 říj 2007 
Uživatelský avatar
Zdravim nějak jsem nepřišel na to jak se dají ve WinFast PVR2 setřídit programy podle toho jak já chci, díky za odpověď, popřípadě moje icq je 399876207. Jinak nemám žádný problém i když mám PCI 2.2
Díky za radu


Nahoru
  
 

Winfast DTV2000 H a WXP MCE 2005
PříspěvekNapsal: 21:42, 31 říj 2007 
Uživatelský avatar
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli tady někdo nemá zkušenosti s 2000kou pod MCE. Ja ji dneka koupil nainstaloval a v PVR2 jela na prvni pokus ale když zapnu rozhrani MCE tak se vubec nechyta. Nenaladi ani jeden kanál. Nevim co s tim ???? :-?

turekp@volny.cz


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 00:51, 02 lis 2007 
Uživatelský avatar
joe ross píše:
Při spuštění programu se objeví hláška - selhalo zavádění dekodéru - a potom funguje jen rádio tv ne.nevíte v čem je problém? joe ross


Dobry den,

mam uplne stejny problem. Vyresil jste to uz nejak??

Diky za odpoved.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:44, 04 lis 2007 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 17:39, 04 lis 2007
Příspěvky: 1
Prosim Vas nevite někdo co udělat s touto tv kartou Leadtek WinFast DTV2000 H, diž davaj neco televizi tak mi leveho repraku de cizi hlas a praviho de ceskej hlas a skousel sem to prepnout na ceskej zvuk tak to nejde

cim to je prosimvas

lindner20@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 

VIDEO
PříspěvekNapsal: 18:28, 06 lis 2007 
Uživatelský avatar
Ahoj chtěla jsem se zeptat mam tuto tv kartu a všechno mi tam jde kromě programu nevíte jak ho tam nastavit???? Taky bych se chtěla zeptat jestli někdo nevíte, jak si tv kartu napojím na video, chtěli jsme si přehrát pár filmů z dovolené, které máme na VHS na DVD, ale já furt nemůžu přijít na to jak se napojit na video, prosím poradte, určitě se v tom vyznáte líp než já.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:49, 06 lis 2007 
Uživatelský avatar
tak jsem si koupil TV karta Leadtek WinFast DTV2000 Hybrid nainstnul dle navodu jak dám vyhledat tv kanali tak nenajde ani jeden poradte jak na to prosím a mám ještě jeden dotaz mám o2 trio a chtěl bych to zapojit přes ten setobox budou makat prográmky od o2.děkuji za odpověd.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:51, 07 lis 2007 
Uživatelský avatar
Ahoj všichni,potřebuju radu:když propojím Video z PC přes TV kartu kabelem Svideo tak mi to jde černobíle.Poradími někdo?Prosím,díky


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:37, 09 lis 2007 
Uživatelský avatar
Zdravim ,mam problem se zvukem , zvuk je malinko slyset , ale strasne sumi . Nainstaloval jsem ovladac Power VCRii a na ten to jede uplne normalne, jenze se stoho neda nahravat a nespolupracuje ovladac. Umi mi nekdo poradit , predem dekuji :-(


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist