banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
  Verze pro tisk

alcas@seznam.cz
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23:07, 05 led 2008 
Uživatelský avatar
Mám winfast DTV 1800H.Normálně mi funguje.Jakmile nainstaluji pinnacle studio 11,tak mě to do tv karty vůbec nepustí.Musím obnovit windows,odinstalace pinnacle to nerozjede.Prosím poraďte


Nahoru
  
 

Leadtek WinFast DTV2000H - teletext a timeshifting
PříspěvekNapsal: 10:21, 07 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 10:03, 07 led 2008
Příspěvky: 1
mi-rek píše:
Lidičky poraďte prosím, nefungluje mi teletext, mačkám ovladač i F7 a nic se neděje, prostě vubec nic...
mám novou DTV2000H,sedím u ní druhý den a nic zkoušel jsem starší i nejnovější ovladače,framework3 a vše zatím marně díky za každej helpík na mdd@mybox.cz


Zdravím všechny
máme stejný problém jako mi-rek (viz níž) - nemáte někdo nějaký tip?
a ještě jedna věc-time shifting....
spustím ho - nahrává se - vypnu a pak přehrávám nahranou část pořadu, ale neběží mi zvuk!
zvuk slyším stále z toho pořadu, co běží dál, ale ne z té nahrané části....... doufám, že to popisuji
srozumitelně
díky za jakýkoukoliv radu buď sem nebo na mail veselaposta@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 20:21, 07 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 20:02, 07 led 2008
Příspěvky: 1
Ahoj všichni,tuto kartu mam přes týden,po chvílích s ní zápasím,jakmile začne vyhledávat programy nebo zkouším i jiné funkcne,pc totálně zamrzne-restart. Zkoušel jsem jine ovl.stažené z netu,u karty byla verze 6.3A,přehodil do jiného slotu,ovladače hlásí všechno v pohodě,ale po pár vteřinách sek a konec. Už jsem z toho na kebuli,má s tímto problémem někdo zkušenosti? díky


Nahoru
 Profil  
 

Re:
PříspěvekNapsal: 19:23, 09 led 2008 
Uživatelský avatar
Tak právě včera jsem si koupil tuhle televizní kartu. Ještě pořádně nevím, co si o ní myslet. Šlape analog i digitál, i když nějaké problémy s kvalitou příjmu tu jsou, ale to bude spíš můj problém s kabely, apod.
Potřeboval bych ale poradit. Manuál k WinFast PVR2 je v angličtině. Sice se z toho něco pochopit dá, ale jelikož mi spousta věcí není jasná, neporadil by mi někdo?

1. Zxistuje někde český návod?
2. Jak se přepíná mono zvuk, když mi při duálním vysílání leze z jednoho repráku čeština, a z druhého originál? Je to pak i v uloženém záznamu a nejde se toho zbavit.
3. Proč, když zobrazím PIP, slyším zvuk obou programů. To pak fakt hokej.
4. Jak je to s časováním programů. Dokáže karta přesně zapnout a vypnout nahrávání podle signálu VPS/PDC?
5. Dokáže karta s načasovaným nahráváním sama zapnout PC? Něco jsem z těch návodů vytušil že snad jo, pokud to nabízí BIOS PC. Zkoušel jsem to, ale ani náhodou. Spíš když to v biosu nastavím, tak mi PC nejde vypnout.

Poradí mi někdo?
Díky....


Nahoru
  
 

Re: Re:
PříspěvekNapsal: 23:43, 09 led 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Cadour píše:
Tak právě včera jsem si koupil tuhle televizní kartu. Ještě pořádně nevím, co si o ní myslet. Šlape analog i digitál, i když nějaké problémy s kvalitou příjmu tu jsou, ale to bude spíš můj problém s kabely, apod.
Potřeboval bych ale poradit. Manuál k WinFast PVR2 je v angličtině. Sice se z toho něco pochopit dá, ale jelikož mi spousta věcí není jasná, neporadil by mi někdo?

1. Existuje někde český návod?
2. Jak se přepíná mono zvuk, když mi při duálním vysílání leze z jednoho repráku čeština, a z druhého originál? Je to pak i v uloženém záznamu a nejde se toho zbavit...

Poradí mi někdo?
Díky....


ad.1
Zkuste si projít komentáře v tomto článku:
http://www.kukni.cz/38-instalace-tv-kar ... -h#comm-43

nebo

http://www.kukni.cz/38-instalace-tv-kar ... h#comm-256

ad2.
Tenhle problém ještě (pokud vím) nebyl softwarově vyřešen. viz. komentáře na kukni.cz a viz. příspěvky zde na fóru ;)

_________________
CPU: Intel i7 2600K @4,5GHz & Noctua NH-D14 RAM: 16GB ADATA DDR3 1600MHz MB: ASUS Maximus IV Extreme-Z VGA: Gigabyte GTX580 HDD: SSD OCZ 120GB Vertex 2 + WD VelociRaptor WD1500HLFS + NAS Zvuk: X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series Zdroj: Fortron Everest 700W Case: Cooler master HAF 932 Enh. Monitor: 24" LCD HP LP2465.
Photo: Nikon D90 se seťákem 18-105mm VR, telátko Nikkor 70-300 VR.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 15:41, 12 led 2008 
Uživatelský avatar
Dobrý den,
Mám problémy s nainstalováním této karty ve Windows Vista Home Premium 64bit.Když vložím instalační CD a spustím instalaci tak vše projede bez problému a po restartu se mi začne instalovat program WinFast PVR 2.Po nainstalování tohoto programu je instalace hotová,ale když spustím ten program tak mi to hodilo chybovou hlášku,že ,,aplikace se nemohla spustit´´,a hledá to řešení problému online,ale nic to nenašlo.Zkoušel jsem nainstalovat nové ovladače i tady od vás,myslím 6.03 nebo tak nějak a pořád stejná chyba.Když jsem to zkoušel nainstalovat jinak tzn:1)Nainstaloval jsem nejdřív program PVR 2 a ten po instalaci šel normálně otevřít,ale nebyly tam ovladače.2)jsem nainstaloval ovladače ale po restartu PC jsem spustil PVR 2 a program napsal stejnou hlášku jak už jsem vám psal.Prosím nemohli byste mi poradit jak zprovoznit tuto kartu pod Vistou.


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 22:31, 12 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 21:39, 12 led 2008
Příspěvky: 1
Ahoj všichni.Mám problém s tv kartou WinFast DTV 2000h a to se stahováním videa z videorekordéru přes vstup tv karty do počítače.Při spuštění videorekordéru se video zobrazí na monitoru modře nebo zeleně.Zkoušel jsem na kartě zapnout jak vstup CVBS,tak i S-VIDEO a pokaždé byla situace stejná.Vyzkoušel jsem i jiný viderekordér,ale bylo to stejné.Jinak karta funguje v pohodě,televize analog(digitál zde zatím není)i nahrávání.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Nebo jestli je kromě těch vstupú potřeba i nějaké speciální nastavení.Díky za každou pomoc.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000H - instalační CD new!!!
PříspěvekNapsal: 11:27, 13 led 2008 
Uživatelský avatar
Dobrý den,
Mám problémy s nainstalováním této karty ve Windows Vista Home Premium 64bit.Když vložím instalační CD a spustím instalaci tak vše projede bez problému a po restartu se mi začne instalovat program WinFast PVR 2.Po nainstalování tohoto programu je instalace hotová,ale když spustím ten program tak mi to hodilo chybovou hlášku,že ,,aplikace se nemohla spustit´´,a hledá to řešení problému online,ale nic to nenašlo.Zkoušel jsem nainstalovat nové ovladače i tady od vás,myslím 6.03 nebo tak nějak a pořád stejná chyba.Když jsem to zkoušel nainstalovat jinak tzn:1)Nainstaloval jsem nejdřív program PVR 2 a ten po instalaci šel normálně otevřít,ale nebyly tam ovladače.2)jsem nainstaloval ovladače ale po restartu PC jsem spustil PVR 2 a program napsal stejnou hlášku jak už jsem vám psal.Prosím nemohli byste mi poradit jak zprovoznit tuto kartu pod Vistou.


Nahoru
  
 

Verceti.T@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 14:04, 13 led 2008 
Uživatelský avatar
Chtěl bych se zeptat.mám prpojený videorekorder a tv kartu pomocí příslušných kabelů ale nevim jak pokračovat dál,děkuji vám za radu.


Nahoru
  
 

Re: Re:
PříspěvekNapsal: 17:04, 14 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 16:46, 14 led 2008
Příspěvky: 1
Citace:
ad.1
Zkuste si projít komentáře v tomto článku:
http://www.kukni.cz/38-instalace-tv-kar ... -h#comm-43

nebo

http://www.kukni.cz/38-instalace-tv-kar ... h#comm-256

ad2.
Tenhle problém ještě (pokud vím) nebyl softwarově vyřešen. viz. komentáře na kukni.cz a viz. příspěvky zde na fóru ;)



Díky za reakci. Český návod už jsem našel, i když mám pocit, že v je to pro WinFast PVR, a nikoli pro WinFast PVR2. Ale asi tam nebude moc rozdílů. Já mám WinFast PVR2 2.0.2.38 a Windows XP SP2

Může mi někdo poradit s dalšími problémy?
1.Pokud sleduji digitál a spustím PIP, slyším zvuk z obou programů současně. Mám něco špatně nastavené,
nebo je problém jinde?

2.Absolutně mi nefunguje Teletext. Ne že bych ho nějak nutně potřeboval, ale když už na tom ovladači ta
tlačítka jsou....

3.Existuje nějaký jiný software, který bych mohl vyzkoušet?

4. Nejde mi PC zapnout pomocí dálkového ovladače. A také nefunguje zapnutí PC při načasování.
Originální manuál uvádí, že když se v biosu PC zapne možnost POWER ON prostředníctvím PCI zařízení,
tak by obojí fungovat mělo. Mně to ale nejde. Navíc, když toto v Biosu nastavím, tak PC nejde vypnout.
Ať dám vypnutí z Windows, nebo prostřednictvím WinFast vypnout, či hybernace, dojde pouze k restartu
PC. Kde je problém?


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:40, 15 led 2008 
Uživatelský avatar
Co dělat když nefunguje zvuk a vše je dobře zapojené a nainstalované?? :-(


Nahoru
  
 

teletext
PříspěvekNapsal: 11:18, 18 led 2008 
Uživatelský avatar
nazdar taky mám malý problém
nejde mi teletext a nevim proč
mám zatím jen analogový příjem


Nahoru
  
 

pepca.kl@centrum.cz
PříspěvekNapsal: 21:12, 18 led 2008 
Uživatelský avatar
Mám takový dotaz zprovoznil někdo vstup třeba pro settobox? Mám totiž problém. Jsem 40KM od Prahy. Na LCD televizi s dig. tunerem chytnu digital celkem dobře. Telina se sekne tak jednou deně na 2 vteřiny. Ale TV karta sice nalezne to samé co telina ale jakmile dam třeba novu tak se hned kousne obraz a zvuk jakoby cuká. šla mi jen prima a jen chvíli. Tak nevím jestli to není tím že telina má citlivější vstup. chtěl jsem tedy propojit TV kartu a settobox ale mam jen modrý šum a obrysy. propojení mám přez skart redukovaný na s-video. Má někdo nějaký nápad?


Nahoru
  
 

pajkys@m-zone.cz
PříspěvekNapsal: 21:23, 20 led 2008 
Uživatelský avatar
prosím o radu!jak propojit a hlavně naladit video do pc z normálního koax.kabelu/nemám na videu S-video výstup/několikrát jsem to zkoušel naladit ,ale nejde to. Nemám český návod!


Nahoru
  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 21:30, 20 led 2008 
Uživatelský avatar
Nazdarek chtěl jsem se zeptat jestli se dá k winfast dtv2000 H někde dokoupit dálkové ovladaní i s čidlem koupil jsem si ji ale nemám tam dalkové ovladaní dík moc za odpověd


Nahoru
  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist