banner

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
  Verze pro tisk

Dálkový ovladač pro DTV2000 H
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22:12, 20 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 22:09, 20 led 2008
Příspěvky: 1
Nazdarek chtěl jsem se zeptat jestli se dá někde sehnat dálkoví ovladač k této kartě?pokud jo tak kde a ten audio kabel se dá požit aji ten co se sním spojuje cd mechanika a zvukovka? dík za odpověd :-)


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 23:35, 23 led 2008 
Uživatelský avatar
Nazdarek mám denska tuhle kartu novou ale nefunguje mi u analogu jeden kanál mám např. nova na vlastni oči mužu měnit na mono nebo stereo ale furt jde jenom jeden kanal poradtě někdo co stím díkec


Nahoru
  
 

Re: pajkys@m-zone.cz
PříspěvekNapsal: 01:18, 26 led 2008 
Uživatelský avatar
pajkys píše:
prosím o radu!jak propojit a hlavně naladit video do pc z normálního koax.kabelu/nemám na videu S-video výstup/několikrát jsem to zkoušel naladit ,ale nejde to. Nemám český návod!

Zdravím, nevím jestli vám to pomůže, ale zde si můžete stáhnout český návod i český postup instalace (je tam toho celkově víc):

http://rapidshare.com/files/127300678/leadtek.rar

heslo:
Citace:
kukni

Já to zapojil tak že jsem antenu dal do videa a z videa jsem dal kabel do karty pak jsem spustil film ve videu a poté pustil v analogu hledání stanic. Jedna z nalezených stanic byla video (u mně 36 kanal).


Nahoru
  
 

vasilek11@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 09:53, 28 led 2008 
Uživatelský avatar
nema někdo česky manual na winfast pvr2.mam problemy s instalaci-spravnou funkcí.jsem laik.v pc prodejně mi to nainstalovali ale stejně mi nic nejede.moc děkuji Vasil :-(


Nahoru
  
 

Re: pajkys@m-zone.cz
PříspěvekNapsal: 09:55, 28 led 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
pajkys píše:
prosím o radu!jak propojit a hlavně naladit video do pc z normálního koax.kabelu/nemám na videu S-video výstup/několikrát jsem to zkoušel naladit ,ale nejde to. Nemám český návod!


vasil píše:
nema někdo česky manual na winfast pvr2.mam problemy s instalaci-spravnou funkcí.jsem laik.v pc prodejně mi to nainstalovali ale stejně mi nic nejede.moc děkuji Vasil :-(


Zdravím, nevím jestli vám to pomůže, ale zde si můžete stáhnout český návod i český postup instalace (je tam toho celkově víc):

http://rapidshare.com/files/127300678/leadtek.rar

heslo:
Citace:
kukni


Nahoru
 Profil  
 

Tv karta Win Fast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 19:23, 29 led 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 19:14, 29 led 2008
Příspěvky: 3
Dobrý den !Nebo dobrý večer!Má dotaz!Naistaloval jsem si TV kartu Win Fast DTH2000 H.Vše proběhlo vpořádku ale když jsem dal koaxiální kabel do pc karty tv další-jsem chtěl zasunout do dvd recorderu lg tak mi to vyhodilo jističe v bytě.Skusil jsem to podruhé a oběvil se ten samý problém.Chtěl bych vědět zda li je na tenhleten problém nějaká rada jak mám dál oživit tv kartu.s pozdravem za odpověd předem děkuju manas51@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 

Re: Tv karta Win Fast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 12:00, 30 led 2008 
Uživatelský avatar
josef manasek píše:
Dobrý den !Nebo dobrý večer!Má dotaz!Naistaloval jsem si TV kartu Win Fast DTH2000 H.Vše proběhlo vpořádku ale když jsem dal koaxiální kabel do pc karty tv další-jsem chtěl zasunout do dvd recorderu lg tak mi to vyhodilo jističe v bytě.Skusil jsem to podruhé a oběvil se ten samý problém.Chtěl bych vědět zda li je na tenhleten problém nějaká rada jak mám dál oživit tv kartu.s pozdravem za odpověd předem děkuju manas51@seznam.cz


Podle mě by to vyřešil galvanický frekvenční oddělovač v ceně asi 60,-Kč


Nahoru
  
 

Re: Leadtek WinFast DTV2000 H - novinky, aktuality
PříspěvekNapsal: 10:20, 31 led 2008 
Uživatelský avatar
dobrý den všem, mohl by mi někdo pomoci? instalace proběhla v pořádku, všecho jde jak má, je mi nejde barevně. Dvd barevně jde, ale televize nikoli a to jak digitál, tak analog.
Díky


Nahoru
  
 

Ach ten zvuk!!!!
PříspěvekNapsal: 13:10, 02 úno 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 13:04, 02 úno 2008
Příspěvky: 1
Ahoj všem,
pročetl jsme všechna fora, která snad existují a nikde jsem nenašel odpověď na celkem jasnou otázku - co dělat v případě, že mi JDE zvuk při DVB-T televizi, ale NEJDE při přehrávání Videa nebo Analogové televize. Samozřejmě mám zvukovku spojenou kabelem s MB. Přepínání pomocí klávesy "A" nebo "S" nepomáhá. díky z a odpověď.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Ach ten zvuk!!!!
PříspěvekNapsal: 15:28, 02 úno 2008 
Offline
admin
admin
Uživatelský avatar

Registrován: 13:40, 11 led 2006
Příspěvky: 1306
Lissienn píše:
Ahoj všem,
pročetl jsme všechna fora, která snad existují a nikde jsem nenašel odpověď na celkem jasnou otázku - co dělat v případě, že mi JDE zvuk při DVB-T televizi, ale NEJDE při přehrávání Videa nebo Analogové televize. Samozřejmě mám zvukovku spojenou kabelem s MB. Přepínání pomocí klávesy "A" nebo "S" nepomáhá. díky z a odpověď.


Dobré sobotní odpoledne, v takových případech je z 98% problém ve špatném nastavení vstupního signálu zvukovky. Tedy, pokud nepomůže ani proklikání AUX in, line in atd... pak zkuste přeinstalovat ovladače zvukovky.


Nahoru
 Profil  
 

Win Fast TV 2000 H a analogové video
PříspěvekNapsal: 18:23, 06 úno 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 18:11, 06 úno 2008
Příspěvky: 1
Chtěl bych se zeptat, nemá-li někdo zkušenosti s Win Fastem TV 2000 H při stahování analogového videa do PC do programu Pinnacle.
Jaké nastavení použít? MEPEG 2 nebo DVD?
A jaké parametry rozlišení a tok použít?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 

Problém s provozem winfast pvr2
PříspěvekNapsal: 18:59, 06 úno 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 18:29, 06 úno 2008
Příspěvky: 3
Dobrý den
Zakoupil jsem a nainstaloval si televizní kartu 2000H . Z instalačního cd jsem si nahrál ovládací program winfast , naladil programy pohrál si s nastavením a vše fungovalo jak by mělo . Po zjištění závady se zvukem při nahrání videa (již na několika fórech zmíněný problém způsobený při nahrávání přesunem jezdce hlasitosti na nulu) jsem si nainstaloval pvr2 . Nebylo třeba nic měnit a opět vše jede. ALE , když spustím nahrávání , tak mi to najednou vyhodí chybovou hlášku - NELZE ZAZNAMENAT VIDEO SIGNÁL . V čem je problém ? S původním programem nahrávat šlo (bez zvuku) ale s pvr2 najednou tahle hláška. Když jsem zpětně zapnul původní program , tak to začlo psát taky stejnou hlášku . Co je třeba kde a jak nastavit doinstalovat nebo jen změnit ? Nevím si s tím rady .
Předem děkuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 

Re: Všechny problémy tv karty Leadtek WinFast DTV2000 H
PříspěvekNapsal: 13:34, 07 úno 2008 
Uživatelský avatar
Ahojte. Budu mít od UPC zakoupenou službu televize. Chci si jí zavést do počítače a nemám TV kartu. Dívala jsem se na ten dekodér (krabička) co oni dávají a z něho jde koaxální kabel a s-card cabel. Co mám všechno koupit a popřípadě co mám vše zařídit, aby mě jela TV na počítači? Prosím napište mě popřípadě na email: beruska.volna@seznam.cz

Barbora


Nahoru
  
 

Re: Problém s provozem winfast pvr2
PříspěvekNapsal: 16:02, 11 úno 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 18:29, 06 úno 2008
Příspěvky: 3
Choosen píše:
Dobrý den
Zakoupil jsem a nainstaloval si televizní kartu 2000H . Z instalačního cd jsem si nahrál ovládací program winfast , naladil programy pohrál si s nastavením a vše fungovalo jak by mělo . Po zjištění závady se zvukem při nahrání videa (již na několika fórech zmíněný problém způsobený při nahrávání přesunem jezdce hlasitosti na nulu) jsem si nainstaloval pvr2 . Nebylo třeba nic měnit a opět vše jede. ALE , když spustím nahrávání , tak mi to najednou vyhodí chybovou hlášku - NELZE ZAZNAMENAT VIDEO SIGNÁL . V čem je problém ? S původním programem nahrávat šlo (bez zvuku) ale s pvr2 najednou tahle hláška. Když jsem zpětně zapnul původní program , tak to začlo psát taky stejnou hlášku . Co je třeba kde a jak nastavit doinstalovat nebo jen změnit ? Nevím si s tím rady .
Předem děkuji za odpovědi.


Tak co , víte někdo ? Odpovězte prosím ..


Nahoru
 Profil  
 

Nahrávání z VHS přes S-video
PříspěvekNapsal: 19:55, 12 úno 2008 
Offline
Rychlokuk
Rychlokuk

Registrován: 19:49, 12 úno 2008
Příspěvky: 1
Zdravím dobré lidi a proím o radu. Jako ostatní mně netrápí zvuk, ale tento problém. Chci si zdigitalizovat nějaké starší domácí video z VHS. Zvuk mi tedy jde, ale obraz je Č E R N O B Í L Ý. Nejspíš jde jen o nějaké nastavení. Prosím o radu co s tím. Děkuji :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

Domovská stránka webu - Weblog na kukni.cz

XHTML validní fórum    CSS validní fórum

TOPlist